Społecznościowy portal "Myharcerze" to obecnie najważniejsze zadanie Fundacji "Przyjaciół Harcerstwa". Liczymy na szeroki w nim udział. Każde kliknięcie to większe zainteresowanie sponsorów nowe środki dla harcerstwa. Założeniem portalu jest ułatwienie komunikacji pomiędzy obecnymi i byłymi członkami organizacji harcerskich oraz umożliwienie wymiany informacji pomiędzy osobami zarejestrowanymi, a także odnajdowanie się byłych i obecnych harcerzy. Dzięki rozbudowanej bazie danych możliwe jest przyporządkowanie osób do struktury organizacyjnej zmieniającej się w czasie. Dodatkowo portal zawiera zdjęcia, a także możliwość definiowania wydarzeń jak np.: zloty harcerskie, rajdy i tym podobne. Już niedługo będzie można znaleźć tu pliki audio, bazę ośrodków, obozów etc. Portal skierowany jest głównie do członków ZHP, nie mniej otwarty jest również na inne, polskie organizacje harcerskie działające zarówno w kraju, na terenie UE, a także za jej granicami.

Fundacja "Przyjaciół Harcerstwa"

kliknij na poniżej - by przejść do portalu
harcportakl2012