Hufiec ZHP Lubliniec

Chorągiew Śląska

Kampania #KOCHAMKOKOTEK #WSPIERAMKOKOTEK nabrała prędkości. W ciągu dwóch tygodni Lublinieccy harcerze zebrali 10 009 zł. Na stronie kampanii www.pomagamy.im/KOKOTEK pojawiły się kolejne wywiady z harcerzami i byłymi instruktorami Hufca ZHP Lubliniec. Grono wspierających Super Bohaterów liczy 83 osoby. Lublinieckie firmy i nie tylko włączyły się w pomoc zostając Przyjaciółmi Kampanii, których nazywa się Mecenasami. W skład grupy Przyjaciół wchodzą następujące firmy : Fundacja Przedsiębiorczości PL z Kluczborka, ShootersFactory – Tomasz Kwintal, Neotherm z Bielska Białej, Sieć Szkół NACZYŃSCY oraz dwie firmy, które chcą pozostać anonimowe.

Do końca kampanii zostało jeszcze 21 dni. Od dziś harcerze obierają kierunek na kolejny 3 namiot. Wierząc, że czas, który jeszcze został pozwoli im osiągnąć nowy cel.

Przeglądając strony, gdzie można przeprowadzić taką zbiórkę może stwierdzić, że jest to olbrzymi sukces młodych ludzi z Lublińca. Inne kampanie osiągnęły to co chciały ale dopiero przed samym zakończeniem zbiórki – kampanii. A nasi harcerze mają jeszcze dużo czasu aby powalczyć o kolejny cel.

Jednym słowem Internet „zakochał” się w Kokotku.

Dziękujemy za udostępnienia, wsparcie i przelane złotówki!