Hufiec ZHP Lubliniec

Chorągiew Śląska

Do końca kampanii #KOCHAMKOKOTEK #WSPIERAMKOKOTEK zostało 14 dni. Lublinieccy harcerze nie zwalniają tępa swojej wyjątkowej akcji. Na chwilę obecną jest ponad 13 000 zł. Co jest olbrzymim sukcesem ponieważ na reklamę w mediach społecznościowych nie wydali ani jednej złotówki. Jest jeszcze dużo czasu aby uzbierać na 3 namioty. Strona kampanii cały czas na bieżąco jest aktualizowana już dziś można zobaczyć i posłuchać kolejnych wywiadów ludzi, którzy jeździli na Bazę do Kokotka. Piękne wspomnienia i wzruszające chwile pomagają się przenieść w to wyjątkowe miejsce.

Co raz więcej osób angażuje się w przesyłanie pozdrowień z kartką #KOCHAMKOKOTEK #WSPIERAMKOKOTEK. Islandia, Rzym, Praga, Kraków, Warszawa, Londyn to miejsce gdzie kartka już dotarła.

Zakupione namioty pojadą z naszymi harcerzami na ZLOT ZHP do Gdańska – tego typu Zlot jest organizowany raz na 4 lata, w tym roku nad Polskim morzem zbierze się ponad 15 000 harcerzy.

Każdego dnia konto akcji zostaje zasilone dowolnymi kwotami. Największą popularnością cieszy się koszulka z logo kampanii wraz z gadżetami – cena zestawu to 65 zł.

Sztab kampanii przygotował ofertę biznesową dla firm. Jeden z progów wpłaty spowoduje umieszczenie logo firmy na namiocie– zachęcamy do kontaktu zainteresowane firmy pod adresem wspieram.kokotek@gmail.com

Do tej pory do grona Mecenasów dołączyli: Sieć Szkół Naczyńscy, NEOTHERM, Fundacja Przedsiębiorczości PL, Shooters Factory – Tomasz Kwintal, FLY4YOU – Adam Wojsyk.

Na stronie kampanii www.pomagamy.im/KOKOTEK każdy może wspomóc akcję, o której można śmiało powiedzieć, że jest najbardziej rozkochaną kampanią w Internecie .

Na stronie https://www.facebook.com/HufiecLubliniec/ na bieżąco można śledzić poczynania harcerzy z Hufca ZHP Lubliniec.

Pragniemy również podziękować wszystkim wspierającym osobą za każdą złotówkę.