Hufiec ZHP Lubliniec

Chorągiew Śląska

Na samym początku gdy staliśmy na peronie byłam lekko zestresowana, a to wszystko dlatego, że bałam się, że się nie odnajdę.

zlotwarszawa2018yhyas

Ale gdy tylko dojechaliśmy do jednostki poczułam, że to jednak to. Podczas zlotu poznałam wielu harcerzy z różnych stowarzyszeń, dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy, byłam na grobach powstańców, spotkałam ważne osoby, nauczyłam się nowych piosenek.

zlotwarszawa2018yhyas2

Jestem z siebie dumna, że mogłam pomagać powstańcom, rozdawać znaczki polski walczącej, zdobyć sprawność zlotową. Każdego dnia dowiadywałam się czegoś nowego, przeżywałam niezapomniane przygody, oglądałam piękne widoczki.

zlotwarszawa2018yhyas23

Mimo, że w niektórych momentach pot się ze mnie lał i ledwo dawałam radę to wynagrodziły to piękne oraz niezapomniane wspomnienia. Po prostu to było fe, to było fe, to było fenomenalne, fantastyczne no i fajne;-)

zlotwarszawa2018yhyas235

druhna Amelka Augustyn