Hufiec ZHP Lubliniec

Chorągiew Śląska

 
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja naszego flagowego wydarzenia jaki jest "Wyprawa w Świat Skrzata".  Z roku na rok nasze wydarzenie cieszy się co raz większą popularnością wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta. 
W tym roku spotykamy się 15 czerwca o godzinie 11:00, zakończenie planujemy na godzinę 15:00-16:00. Impreza odbędzie się w Ośrodku Harcerskim w Kokotku (ul. Pusta Kuźnica 23).
Uczestnikami mogą być dzieci w wieku 5-9 lat wraz z pełnoletnimi opiekunami (rodzicem, dziadkiem, babcią) tzn. 1 dziecko + 1 opiekun – tworzący 2 – osobowe zespoły. „Wyprawa w Świat Skrzata” jest imprezą adresowaną dla 70 uczestników (35 dzieci i 35 opiekunów). Zwracamy się z prośbą o zapoznanie się z regulaminem imprezy. 
Zapisy odbywać się będą poprzez formularz dostępny na stronie : https://wyprawa2019.zgloszenia24.pl/ 
Uwaga : zgłaszamy tylko dziecko. 
"Zadanie dofinansowane przez Burmistrza Miasta Lublińca."

KONIECZNIE ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM! Do pobrania po kliknięciu w link:  http://www.lubliniec.zhp.pl/index.php/dokumentjdown/func-startdown/160/

Coś