Przez cały tydzień harcerze lublinieckiego hufca rozprowadzali Betlejemskie Światło Pokoju, podjęte w niedzielę 14 grudnia w Jasnogórskim Sanktuarium. Kulminacją tych działań była w sobotę 20 grudnia Hufcowa Wigilia w Szczepie Millenium. Przybyli bardzo licznie reprezentanci szczepów, zaproszeni goście i rodzice. Uroczystość zaszczycił Burmistrz Miasta Lubliniec Edward Maniura, Przewodniczący Rady Miasta dh.Gabriel Podbioł, oraz członkowie Rady Miasta. Po przywitaniu gości, Komendantka Hufca hm. Aleksandra Miedźwiedzik powołała nowych drużynowych w Szczepie Millenium,harcerze śpiewali kolędy i wysłuchali życzeń od władz miasta.Łamanie się opłatkiem, życzenia i piękne śpiewanie oraz świąteczny poczęstunek zakończyły to wyjątkowe spotkanie.

Więcej zdjęć - kliknij poniżej
wigiliaszczep2015