Hufiec ZHP Lubliniec

Chorągiew Śląska

Czuwaj !
W ostatnim czasie druhny ze Szczepu Millenium, dh Wiktoria Machoń (drużynowa 27 PGZ "Legendarne Smoki") i dh Emillia Krawczyk (przyboczna 27 PGZ "Legendarne smoki") uczestniczyły w kursie drużynowych zuchowych, który był organizowany przez Hufiec Katowice. Kurs odbywał się w czasie 3 weekendów. Było bardzo ciężko, ale dały radę i zdobyły wiele wiedzy. Przepełnione nową wiedzą zuchową i dobrą energią, jeździły na kolejne weekendy. Zajęcia były bardzo ciekawe i zaskakiwały swoją formą. Teraz wiedzą jak poprawnie pracować z metodyką zuchową. Najciekawszymi zajęciami okazały się być te ze sprawności indywidualnych i gwiazdek .W ostatni weekend miały nie lada wyzwanie. Musiały przeprowadzić zbiórkę zaliczeniową. Było dużo stresu, ale dzieci były zadowolene i wszystko się udało.
W ostatni weekend, wszyscy zasiedli do kolacji instruktorskiej, a na koniec był egzamin, który pozwalał określić ile nabyliśmy wiedzy.
Obie druhny zdały kurs Teraz muszą tylko zrobić kurs przewodnikowski i śmiało mogą kontynuować swoją karierę jako kadra