Hufiec ZHP Lubliniec

Chorągiew Śląska

Kochani przyjaciele, sympatycy a przede wszystkim nasi wspierający Bohaterowie. Jesteście niesamowici w ciągu tygodnia mamy kwotę prawie 7 tysięcy złotych. DZIĘKUJEMY. Piszą i będą o nas mówić. W dniu dzisiejszym w wydaniu Dziennika Zachodniego – Tygodnik Lubliniecki (nasz patron medialny) znajdziecie, podsumowanie pierwszych dni kampanii. Gazeta Nowiny Lublinieckie (wydawane przez Urząd Miasta Lublińca) zamieściły nasze zaproszenie do udziału w kampanii #KOCHAMKOKOTEK #WSPIERAMKOKOTEK.

koktekkocham2018yhyhy

Będą o nas mówić. Piątkowy poranek – bardzo wczesny bo już po godzinie 7 dh. Zuza Pradela oraz dh. Piotr Widera zameldowali się w Radiu Katowice w oddziale Częstochowskim opowiadając o kampanii, o rejsie naszych harcerzy oraz o tym co Hufiec ZHP planuje w najbliższym czasie. Audycja zostanie wyemitowana w niedzielny poranek między 6 a 7 rano na częstotliwości 98.4 FM – Częstochowa

koktekkocham2018yhyhy2

Do grona naszych Przyjaciół kampanii – Mecenasów dołączyły następujące firmy: Fundacja Przedsiębiorczości PL, Fly4you Adam Wojsyk, Shooters Factory Tomasz Kwintal. Bardzo dziękujemy naszym Przyjaciołom. Jeżeli twoja firma chce dołączyć do naszego grona prosimy o kontakt : zip@lubliniec.zhp.pl