Hufiec ZHP Lubliniec

Chorągiew Śląska

X Jubileuszowa Gala Mistrzów Harcerstwa  była dla naszego hufca szczególnie wyjątkowa. Zwłaszcza dla druhen phm. Ewa Majczak oraz pwd. Julia Prandzioch, które otrzymały List Gratulacyjny Naczelniczki ZHP hm. Anny Nowosad.
Druhna Ewa jest drużynową Wielopoziomowej Drużyny Harcerskiej "Czarne Orły" z Droniowic, a druhna Julka 19 Gromady Zuchowej "Wszędobylscy". Ich praca, zaangażowanie i pasja w pracy ze swoimi drużynami zostały docenione. Jesteśmy z nich bardzo dumni i gratulujemy!

 

Jednak to nie wszystko. Tego wieczoru trzymaliśmy kciuki również za dwóch innych instruktorów naszego hufca - druhnę  pwd. Karolinę Widerę, która została nominowana w kategorii Przedsiębiorczy Skarbnik - Księgowy oraz jej męża i naszego rzecznika prasowego i szefa ZIP phm. Piotra Widerę, nominowanego w kategorii Bądź widoczny. Po 10 latach statuetka znowu trafiła w ręce naszego instruktora. Harcerskie gromkie brawa dla druha Piotrka za to wyróżnienie.