Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, ludzie stoją, jedzenie i śnieg

9 DH Lekka Stopa pisze:

Dzisiaj spotkaliśmy się w Kokotku. Grupa biszkopcików zaczęła jako pierwsza swoją grę. Poznali oni ważne osoby z hufca, znaki patrolowe i nowe szyfry . Przypomnieliśmy sobie symbolikę lilijki prawo harcerskie, i jak wygląda cały krzyż harcerski. Następnie poszliśmy się ogrzać przy ognisku i ciepłej herbatce.
Strasi harcerze rozpoczęli swoją zbiórkę od spraw organizacyjnych takich jak rozpalenie ogniska, co nie było łatwe ale w końcu daliśmy radę i przygotowania przekąsek. Po wypiciu ciepłej herbaty rozpoczęli grę, która polegała na zadaniach sprawnościowych, rozwijających logiczne myśleniu i na orientacji w terenie. Wszyscy świetnie się bawili. Z ochotą wykonali wszystkie zadania z odrobiną fantazji, przy bitwie na śnieżki.
Po oby dwóch grach trochę popląsalismy i zrobiliśmy mini konkurs. Polegał on na tym, aby wyrzeźbić w śniegu jakiś symbol harcerski.
A oto efekty naszej dzisiejszej pracy...
~ Druhna Wiktoria Kawalec
~ Druhna Zosia Gambka

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, jedzenie i śnieg