Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynku

Dzień Myśli Braterskiej – co roku staramy się go obchodzić jak najliczniej, zapraszając nie tylko członków naszego hufca, ale również przyjaciół harcerstwa. W tym roku, ze względu na obostrzenia, spotkaliśmy się w małym, instruktorskim gronie. Spotkanie rozpoczęliśmy ciepłym posiłkiem, po którym nastąpiły wielkie zmiany – dwie drużyny naszego hufca zyskały nowych drużynowych. W 7 GZ „Leśne Skrzaty”, dh. pwd. Martyna Zgoda przekazała swój granatowy sznur dh Jakubowi Olszewskiemu, a w 17 DH „Laeta Silva” następczynią dh. Magdaleny Zając została dh. Klaudia Chmiel. Byłym drużynowym serdecznie dziękujemy za lata służby, a nowym życzymy wytrwałości i powodzenia na tej nowej ścieżce!
Tego dnia ogłoszono również wyniki turnieju drużyn, które walczyły o miano złotej, srebrnej i brązowej drużyny. Na podium uplasowały się kolejno: 18DH im. ks. płk. Jana Szymały, 16DSH „Incognito”, 9DH „Lekka Stopa”. Gratulacje!
Z okazji tak ważnego święta nie mogło zabraknąć prezentów – każdy szczep naszego hufca podarował innemu piękne, ręcznie wykonane kartki. Spotkanie zakończyło składanie życzeń, wśród których słychać było przede wszystkim nadzieje na ponowne spotkanie się w licznym, harcerskim gronie. Bądźmy wytrwali i spotkajmy się – a najlepiej przy cieple płonącego ogniska.

Może być zdjęciem przedstawiającym 3 osoby, ludzie stoją i w budynku

(kliknij zdjęcie powyżej aby przejść do galerii)